ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Народна самооборона Львівщини дбає про здоров’я військових

7 Травня 2020
Народна самооборона Львівщини дбає про здоров’я військових

Тридцять медичних захисних костюмів одноразового використання для потреб медичної служби Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного передали львівські волонтери. Крім того, військові медики отримали від доброчинців захисні маски.

Допомога військовому навчальному закладу надійшла від Волонтерського центру медичного забезпечення військових у зоні АТО/ООС при Народній самообороні Львівщини.

За словами начальника медичної служби Національної академії сухопутних військ підполковника Миколи Костинюка, в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 ці засоби захисту є вкрай необхідними для медичних підрозділів видового військового вишу.

– На щастя, сьогодні ми можемо констатувати, що інфекція не перетнула межі нашого навчального закладу, освітній процес триває у штатному режимі та ситуація перебуває під повним контролем, – підкреслив офіцер. – Цього вдалось досягнути завдяки вчасним і рішучим діям керівництва Академії щодо чіткого забезпечення карантинних заходів. Були, зокрема, придбані необхідні засоби для дезінфекції, бактерицидні лампи, медичні маски та сировина для їхнього пошиття власноруч тощо. Головне – вдалось запобігти паніці та швидко налаштувати всіх військовослужбовців і працівників Академії на суворе дотримання карантинних вимог.

Крім того, Микола Костинюк наголосив, що не варто втрачати пильності та треба завжди бути готовими до будь-якого розвитку подій. Тож медичні засоби, надані львівськими волонтерами, стануть у пригоді в разі ймовірного загострення епідемічної ситуації.

Колектив Національної академії сухопутних військ у цей непростий час щиро дякує всім небайдужим за надану допомогу, а саме: Ярославу Коминському, Валерію Веремчуку, Артему Хмизу, Оресту Печенку, Наталії Шелестак, Ігорю Зінкевичу, Юрію Мартинюку та іншим.

Пресслужба Національної академії сухопутних військ

Читайте нас у Facebook
Соціальний захист