ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Напиши листа загиблому Герою

5 Травня 2020
Напиши листа загиблому Герою

В Україні стартував проєкт «Листи війни» для родин, чиї рідні загинули на війні.

Департамент військового капеланства Патріаршої курії  УГКЦ у рамках проєкту «Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019−22)» оголошує про початок проєкту «Листи війни».

До участі в проєкті запрошуються батьки, дружини (чоловіки), діти (від 15 років), брати (сестри), бабусі (дідусі) загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, а також побратими, які втратили близьких друзів на війні.

Проєкт здійснюється у форматі написання листа до своєї близької людини, яка загинула під час виконання обов’язків щодо захисту цілісності та незалежності Батьківщини (АТО/ООС). За результатами відбудеться друк  листів окремим виданням та показ моновистав «Листи війни» в різних регіонах України.

За згодою авторів листи публікуватимуться на офіційній сторінці Департаменту військового капеланства та інших засобах масової інформації до Дня матері (листи від матерів), до Дня Незалежності України (листи від інших родичів) та до Дня Захисника України (від побратимів), а також можуть бути використані організаторами в інших проєктах.

Детальніше про умови участі в проєкті за посиланням.

Читайте нас в Telegram
Публікації