ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині військові моряки здійснили спеціальну обробку озброєння та військової техніки, що надходили з імовірної зони забруднення

14 Травня 2020
На Одещині військові моряки здійснили спеціальну обробку озброєння та військової техніки, що надходили з імовірної зони забруднення

На одному з полігонів Одеської області підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Центру оперативного (бойового) забезпечення ВМС ЗС України провів тактико-спеціальні заняття з питань бойового забезпечення. Про це повідомляє АрміяInform.

За задумом керівництва військової частини, у визначеному районі, неподалік імовірної зони зараження, військовослужбовці оперативно розгорнули спеціальний пункт обробки озброєння та військової техніки, оцінили обстановку та окреслили детальний план дій. Навколо ділянки, де оброблятимуть техніку, особовий склад виставив бойові пости охорони. Додатково здійснено заходи з дегазації ділянки місцевості. Далі за допомогою спеціальних хлоровмісних розчинів військові хіміки провели дезінфекцію військових вантажних автомобілів та військовослужбовців зі штатним озброєнням, які прибували з імовірної зони забруднення. Обробці підлягали й боєприпаси та інші матеріальні засоби. Під час заняття військові активно застосовували аерозолі та димові шашки задля маскування дій свого підрозділу і протидії технічним засобам розвідки та високоточної зброї противника. Тактичні дії відпрацьовували в режимі обстановки, максимально наближеної до бойової.

‒ Спеціальний пункт обробки озброєння та військової техніки розгортають відповідно до реальної бойової обстановки. Доцільно застосовувати його у так званому міжпозиційному просторі або на шляху ймовірного відходу військ та сил, і дуже добре, коли поруч є якісь водойми. Звідти можна додатково провести забір води. А далі вже справа техніки та навченості особового складу. Загалом хлопці продемонстрували високий рівень підготовки, ‒ розповідає командир підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту Ярослав.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл