ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Івано-Франківщині ветеранам АТО виділили ділянку для будівництва багатоквартирного будинку

13 Травня 2020
На Івано-Франківщині ветеранам АТО виділили ділянку для будівництва багатоквартирного будинку

У Калуші, що в Івано-Франківській області, розблокували виділення ділянки ветеранам під багатоквартирний будинок, повідомляє сайт Вікна.

На крайній сесії Калуської міської ради депутати надали «Калуській міськрайонній організації інвалідів та учасників АТО» дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 0,65 га для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Раніше повідомлялося про те, що земельну ділянку на вулиці Євшана для будівництва багатоквартирного житлового будинку виділять іншій громадській організації ветеранів АТО — Громадській спілці «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України імені Романа Шухевича». Як з’ясувалося, в цьому випадку про конкуренцію між ветеранськими громадськими організаціями не йдеться. Як пояснив голова Спілки Олександр Соколовський, безоплатно отримати земельну ділянку може громадська організація інвалідів, а тому обрали саме цю організацію для того, щоб клопотати перед міською радою про виділення землі.

Як повідомив Олександр Соколовський, на даному етапі громадська спілка займається виготовленням документації із землеустрою, а перемовини з потенційними інвесторами — забудовниками — планують уже після завершення карантину. На земельній ділянці орієнтовною площею 65 сотих  планують побудувати дев’ятиповерховий житловий будинок на два-три під’їзди.

Нагадаємо, раніше Спілці учасників АТО вже виділили земельну ділянку площею 0,85 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Малицької — дев’ятиповерхівки на чотири під’їзди. Проте забудовника, який погодився б на реалізацію цього проєкту на прийнятних для ветеранів АТО умовах, досі не знайшли. Тож ця земельна ділянка поки що в резерві. А на вулиці Євшана, за словами Олександра Соколовського, місце краще і цікавіше для інвесторів. Умовою спілки є виділення щонайменше 10% квартир для ветеранів.

Нині Спілка об’єднує близько 700 ветеранів АТО з Калуша і Калуського району. Із них 50 ветеранів перебувають на квартирній черзі й потребують поліпшення житлових умов. Рішення про те, кому будуть надавати квартиру, як запевнив Олександр Соколовський, Спілка прийматиме колегіально і житло отримають ті ветерани, які найбільше цього потребують.

Читайте нас у Facebook
Житло для військовослужбовців