ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці застосовували процедури НАТО під час планування операцій

12 Травня 2020
Морські піхотинці застосовували процедури НАТО під час планування операцій

Управління та штаби батальйонів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського провели двоступеневі командно-штабні навчання під керівництвом Командувача морської піхоти генерал-лейтенант Юрія Содоля.

Тематикою навчань було відпрацювання керування підрозділами бригади морської піхоти під час проведення операції оперативного угруповання військ. Також під час навчань відігравали сценарії висадки й захоплення ділянок морського узбережжя в умовах використання противником високоточних засобів ураження, а також питання підготовки та ведення бойових дій на ізольованій місцевості.

Під час відпрацювання штабом бригади питань планування та ведення бойових дій у складі тактичного морського десанту було вдосконалено практичні навички офіцерів штабів бригади та батальйонів у виконанні своїх функціональних обов’язків у новій організаційно-штатній структурі (S-структурі). Далі було відпрацьовано ще один важливий елемент, а саме здійснення управління підрозділами під час висадки тактичного морського десанту та проведення наступальних дій.

Для морських піхотинців відпрацювання процедури MDMP (Military Decision-Making Process), яка використовується в країнах НАТО, вже давно не є чимось новим. Серед управління як батальйонів, так й бригади, є чимало офіцерів, які неодноразово брали участь у різноманітних міжнародних навчаннях і вже мають практичний досвід роботи за цією процедурою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Військово-морські Сили, Навчання та тренування