ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці прийшли на допомогу місцевим жителям

7 Травня 2020
Морські піхотинці прийшли на допомогу місцевим жителям

Село Виноградівка, що на Одещині, протягом тижня потерпало від негоди. Надпотужні зливи призвели до того, що проїжджа частина була частково блокована уламками повалених дерев, щільно покритих рідким брудом. Крім того, стихія впродовж лічених хвилин повалила паркани, перекриття, обірвала лінії електромереж, забила сміттям зливові відводи, повністю затопила підвали на двох нижніх вулицях й заподіяла жителям ще чимало різної шкоди. Про це повідомляє АрміяInform.

Коли стало зрозуміло, що зусиль місцевих жителів і співробітників МНС недостатньо, тоді на допомогу прийшли військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти.

33 військовослужбовці залучились до розчистки домогосподарств одиноких пенсіонерів та громадських місць. Протягом дня морпіхи, озброївшись тачками, відрами, лопатами та іншим підручним інструментом і задіявши дві одиниці військової техніки, виконали великий обсяг робіт.

− Отримали команду, зібрали інвентар і на двох КРАЗах висунулись на допомогу. Після прибуття провели координацію з представниками МНС щодо адрес та об’єктів, на яких була потрібна наша допомога, − розповів керівник групи старший прапорщик Віталій Кір’як. – Розчищали подвір’я від сміття та багнюки, вичерпували воду, прибирали повалені дерева. Роботи було багато, але якщо буде потрібно знову допомогти, наш підрозділ завжди готовий.

Наразі сільською радою складаються акти завданих пошкоджень по кожному домогосподарству, після чого й буде визначена загальна сума збитків. Місцеві жителі вже висловили вдячність усім, хто долучився до ліквідації наслідків потужної зливи та прийшов на допомогу.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини