ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінна безпека: командування ОС ініціювало масштабну акцію серед школярів

17 Травня 2020
Мінна безпека: командування ОС ініціювало масштабну акцію серед школярів

Перед початком літніх канікул командування Об’єднаних сил ініціювало масштабну акцію з поширення серед школярів Донецької і Луганської областей тематичних друкованих матеріалів з основ мінної безпеки, повідомляє штаб ООС.

В ігрових наборах, призначених в першу чергу для учнів молодших класів, – розмальовки, комікси, буклети, блокноти, зошити й інше шкільне приладдя, які розповідають про заходи безпеки під час перебування на територіях, де можуть знаходитися міни та боєприпаси.

Розпочалась акція з смт Очеретяне Авдіївського району, де офіцери цивільно-військового співробітництва ОС спільно з представниками Донецької ОДА передали перші тематичні набори директорам шкіл з населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Комплекти отримають учні Верхньоторецького, Красногорівки, Первомайського і Нетайлового.

Під час зустрічі українські військовослужбовці обговорили з освітянами шляхи подальшої співпраці у напрямку патріотичного виховання молоді та мінної безпеки.

З початку цього року й до часу введення обмежувальних заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції офіцерами ЦВС зі складу Об’єднаних сил проведено понад 120 занять з мінної безпеки у близько півсотні навчальних закладах Донбасу. Також було передано у шкільні бібліотеки низку тематичних матеріалів, розроблених провідними фахівцями з протимінної діяльності.

До початку літа передача подібних тематичних наборів планується й до інших шкіл, що знаходяться в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте нас в Telegram
Новини, ООС