ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-логісти навчатимуться за новим посібником

21 Травня 2020, 13:35
Курсанти-логісти навчатимуться за новим посібником

У Військовій академії (м. Одеса) на кафедрі організації тилового забезпечення  відбулася презентація навчального посібника «Логістичне забезпечення механізованого (танкового) батальйону в бойових та інших діях». Про це повідомляє АрміяInform.

Посібник призначений для підготовки курсантів, які навчаються за спеціальністю «Забезпечення військ (сил)», військовослужбовців контрактної служби, офіцерів логістичного забезпечення на курсах підвищення кваліфікації (підготовки резерву), а також військовослужбовців і науково-педагогічних працівників Військової академії (м. Одеса).

Нове видання складено з урахуванням стандартів НАТО, а також бойового досвіду, набутого під час проведення АТО/ООС. Зокрема, у ньому йдеться про автоматизовані процеси управління та обліку озброєння та військової техніки, майна, боєприпасів, матеріально-технічних засобів. Майбутні офіцери тилу завдяки посібнику зможуть дізнатися багато цікавої інформації стосовно логістичної інформаційної системи обліку та руху матеріальних засобів (LIS), впровадження автоматизованої системи кодифікації військового майна (BULCOD). Ця логістична інформаційна система оперуватиме всією лінійкою заходів з отримання майна, обліку, утримання та доставки його до кінцевого споживача. Автоматизація дозволить не тільки оптимізувати процеси логістики, але і вивільнить гігантський обсяг часу, який витрачається на «ручну роботу».

Треба зауважити, що на сьогодні у Військовій академії (м. Одеса) створено логістичний курс та впроваджується інтегрована підготовка фахівців логістичного забезпечення для ЗСУ. До викладання залучені спеціалісти Військової технічної академії імені Ярослава Домбровського  з Варшави та інструктори ЗС Канади. А за програмою ORBITAL британські інструктори проводять поглиблений вишкіл за напрямком забезпечення матеріальними засобами.

Цікавий факт: у роботі над посібником брав участь завідувач навчального кабінету кафедри організації тилового забезпечення (логістики) генерал-майор у відставці Михайло Шкрабов, якому днями виповнилося 80 років, п’ятдесят з яких він віддав військовій службі та науковій діяльності. Приємно, що знання та багатий досвід Михайло Васильовича досі залишаються актуальними.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини