ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування ОС ініціювало акцію серед школярів початкових класів з основ мінної безпеки

19 Травня 2020, 16:24
Командування ОС ініціювало акцію серед школярів початкових класів з основ мінної безпеки

У рамках ініційованої командуванням Об’єднаних сил акції школярі початкових класів Мар’їнського та Волноваського районів на Донеччині отримали тематичні друковані матеріали з основ мінної безпеки. Про це повідомляє штаб ООС.

Як повідомив представник командування ОС полковник Юрій Гуменний, так військовослужбовці перед початком літніх канікул намагаються ще раз попередити дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення, про смертельну небезпеку в разі виявлення мін, боєприпасів чи інших невідомих предметів.

Набори з основ мінної безпеки включають у себе навчальні та ігрові матеріали, які розповідають про заходи безпеки під час перебування на територіях, де можуть бути міни та боєприпаси.

Офіцери ЦВС Об’єднаних сил також заохотили школярів із Мар’їнки – переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Джура», передавши команді комплект військових одностроїв.

Під час зустрічей з освітянами військові обговорили низку актуальних питань щодо подальшої співпраці в напрямку патріотичного виховання молоді та проведення занять з мінної безпеки.

Сергій Басараб

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини, Патріотичне виховання