ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв провів відеоконференцію з українськими миротворцями в Конго

29 Травня 2020
Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв провів відеоконференцію з українськими миротворцями в Конго

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав офіцерів Командування, котрі брали участь у миротворчих операціях, представляючи Україну, та провів відеоконференцію з особовим складом 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомляє командування ОС ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

«Саме ваш досвід, набутий у районах проведення миротворчих операцій Організації Об’єднаних Націй, знадобився на початку російсько-української війни. Війни, що, на превеликий жаль, триває і досі», – наголосив Сергій Наєв.

 

Разом із тим він виразив вдячність особовому складу вертолітного загону за добросовісне та якісне виконання миротворчих завдань і висловив впевненість у тому, що українські льотчики і надалі мають з максимальною відповідальністю ставитися до виконання поставлених завдань.

Також Командувач звернув увагу командира окремого вертолітного загону на плідне співробітництво з іншими миротворчими контингентами.

«Нинішня участь військовослужбовців Збройних Сил України в операціях з підтримання миру і безпеки сприяє зростанню міжнародного авторитету нашої Батьківщини та утверджує Україну як впливового суб’єкта в системі європейської і світової безпеки», – зазначив Сергій Наєв.

Під час урочистостей присутні офіцери були відзначені Грамотами Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України та цінними подарунками.

Стежте за нами в Instagram
Новини