ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кабмін призначив заступника міністра у справах ветеранів

21 Травня 2020, 12:31
Кабмін призначив заступника міністра у справах ветеранів

Кабінет Міністрів призначив нового заступника міністра у справах ветеранів. Володимир Левчук відповідатиме за цифровий розвиток, цифрову трансформацію і цифровізацію Міністерства. Відповідне розпорядження від 20 травня 2020 р. № 548-р опубліковане на сайті Урядового порталу.

У Мінветеранів повідомили, що новопризначений заступник міністра відповідатиме за забезпечення політики цифрової трансформації міністерства, координуватиме створення та запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран». До того ж Володимир Левчук буде координуватиме співпрацю з проектами інших державних органів влади та цифрових платформ.

Володимир Левчук має вищу військову та економічну освіту. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ, Тернопільський національний економічний університет та Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. 20 років служив у Збройних Силах. Керував бойовою підготовкою бійців ВДВ та сил Спеціальних операцій. З 2014 по 2017 рік брав участь в АТО. Захисник Луганського аеропорту.

Як повідомляла АрміяInform, першим заступником міністра у справах ветеранів Кабінет Міністрів України призначив Героя України Олександра Порхуна.

Читайте нас у Facebook
Новини