ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Іскра» розробила радіолокатор «Траса-М», що відповідає стандартам НАТО

6 Травня 2020
«Іскра» розробила радіолокатор «Траса-М», що відповідає стандартам НАТО

Фахівці КП «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершили розробку конструкторської документації проєкту рухомого автономного вторинного радіолокатора «Траса-М». Конструктори підприємства виконують цю роботу, аби забезпечити сумісність радіолокаційної техніки зі стандартами НАТО. Про це йдеться на сайті КП «НВК «Іскра».

Основна мета проєкту – створення радара, що здатен задовольнити потреби підрозділів РТВ та ЗРВ ПС ЗСУ актуальною інформацією щодо державної належності повітряних об’єктів у контрольованому повітряному просторі.

«Траса-М» являє собою твердотільний рухомий автономний вторинний радіолокатор з фазованою антенною решіткою. Він працює в системі радіолокаційного впізнавання NATO MkXA (MkXII), VII діапазоні системи радіолокаційного впізнавання «Пароль» і міжнародній системі управління повітряним рухом RBS.

Особливості цього радіолокатора насамперед полягають у наявності твердотільного передавача для системи RBS. Він здійснює автоматичне виявлення повітряних об’єктів та автоматичне захоплення і супровід повітряних об’єктів; обладнаний антенною системою, у яку входять ФАР діапазони RBS і ФАР системи «Пароль»; має високопродуктивні обчислювальні засоби первинної і вторинної обробки інформації на базі ПЛІС і промислових ПЕОМ. У нього також є можливість отримання додаткової польотної інформації в IV та VI режимах системи «Пароль».

 

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Озброєння та техніка