ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські курсанти «прокачали» свій мозок

4 Травня 2020
Харківські курсанти «прокачали» свій мозок

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба взяли участь в інтелектуально-розважальній грі Mad head. Інтелектуальні змагання, які організували та провели викладачі кафедри психології та педагогіки, відбувалися в години самопідготовки із суворим дотриманням умов карантину. Про це повідомляє АрміяInform.

Так, у режимі онлайн за допомогою інтернет-сервісів Zoom та Kahoot команди курсантів з різних факультетів спробували довести, що саме вони – найкмітливіші та найбільш ерудовані у видовому виші.

Під час змагань хлопцям і дівчатам довелося пригадати військову історію, українське кіно, філософію Артура Шопенгауера, психологію Зигмунда Фрейда, поезію Поля Валері та навіть анімацію Уолта Діснея. Також вони «прокачали» свій мозок з актуальних питань щодо появи та поширення планетою коронавірусу.

У підсумку перемогу вибороли вихованці льотного факультету.

За словами командування університету, такі інтелектуальні змагання дуже корисні. Адже завдяки їм майбутні офіцери вчаться досягати мети у складі команди. Тому найближчим часом заплановано провести й інші подібні кібербатли.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації