ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Експерти НАТО відвідали Військову академію в Одесі

22 Травня 2020
Експерти НАТО відвідали Військову академію в Одесі

У Військовій академії (м. Одеса) побувала делегація у складі експертів НАТО і керівника програми «Удосконалення військової освіти» (Defence Education Enhancement Programme) Маріуша Соліса. Вони провели зустріч із керівництвом вишу в форматі онлайн-заходу. Начальник академії генерал-майор Олег Гуляк розповів поважним гостям про те, як реалізується у навчальному закладі програма міжнародного співробітництва.

Зі слів керівника академії ця робота ведеться у рамках Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP – Defence Education Enhancement Program). Протягом 2019 − 2020 років виш відвідали військові й громадські делегації представників  багатьох іноземних держав: Сполучених Штатів Америки, Королівства Великої Британії, Франції, Канади, Республіки Польща та інших держав Північноатлантичного альянсу. Курсанти академії на ротаційної основі проходять навчання у військових закладах країн НАТО, беруть участь у міжнародних навчаннях, конкурсах, змаганнях. Слухачі академії також представлені в низці проєктів та ініціатив Альянсу, що спрямовані на підвищення  оперативних спроможностей та обороноздатності України. Насамперед це стосується вдосконалення навчального процесу, опануванням сучасних форм і методів підготовки курсантів за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Під час спілкування у рамках програми DEEP учасники онлайн-заходу підбили підсумки спільної роботи за минулий рік й обговорили питання подальшої співпраці. Зокрема, про залучення молодих науково-педагогічних працівників академії до програми МІР (Master Instructor Program), створення та проведення онлайн-курсу з логістичного забезпечення, участі представників академії в міжнародних науково-методичних заходах, проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів за участі представників Бюро міжнародної мовної координації НАТО.

За словами начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка, мета подальшої співпраці одеського вишу з освітніми установами країн-членів НАТО в рамках програми DEEP обумовлена необхідністю безперервної роботи щодо вдосконалення системи підготовки офіцерського складу.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України