ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дипломатія COVID-19

21 Травня 2020

У боротьбі України з пандемією коронавірусу надзвичайно цінною є солідарність та допомога партнерів. Цікаво, що 34% українців, за даними опитування КМІС, вважають, що найбільш ефективно Україні в боротьбі з цією хворобою може допомогти Китай. Про це повідомляє Центр «Нова Європа».

Водночас лише 10% обрали ЄС, а 8,7 % – США. Утім, брак систематизованої інформації не дозволяє говорити про те, що Китай є ключовим донором України під час пандемії. Отже, хто насправді найбільше допомагає Україні боротися з поширенням  коронавірусу та як?

У центрі «Нова Європа» вирішили не бути голослівними і підготували аналітичну довідку та інфографіку, у якій зобразили, хто, у якому обсязі і чим допомагає Україні під час пандемії. Це ще раз наштовхує на думку, що, очевидно, в Україні багато хто під впливом постійних повідомлень про черговий літак з медобладнанням з Китаю, придбаним переважно за кошти з України, вирішив, що йдеться про безкінечний потік гуманітарної допомоги Китаю. Тобто, «вантажі з Китаю» прирівняли до «допомоги Китаю».

А тепер про допомогу в цифрах:

Підготувала Олена Степанюк

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України