ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До дня створення морської піхоти в 36-й бригаді відкриють кімнату бойових традицій

23 Травня 2020, 9:45

До 102-ї  річниці з дня заснування Морської піхоти України в 36-й окремій бригаді морської піхоти сьогодні відбудеться відкриття кімнати бойових традицій. Про це йдеться на сторінці підрозділу у Facebook.

Першими сьогоднішніми відвідувачами музею стануть морпіхи, які складуть Клятву морського піхотинця і одягнуть традиційний берет кольору штормового моря.

До 102 річниці з Дня заснування Морської піхоти України в нашій бригаді відбудеться відкриття кімнати бойових традицій. Враховуючи карантинні обмеження, першими відвідувачами музею стануть ті морпіхи, котрі завтра складуть Клятву морського піхотинця і одягнуть наш традиційний берет кольору штормового моря. Сподіваємось найближчим часом, ми зможемо приймати відвідувачів під час днів відкритих дверей з усіх куточків України.Тут можна ознайомитися з минулим та сьогоденням бригади, яка має багаторічну історію. Військова частина завжди пам’ятає і шанує своє минуле, бо перспективне майбутнє можливо будувати лише на міцному фундаменті – історії і традицій.Завдяки експозиції кімнати відвідувачі зможуть дізнатися про всі важливі дати, шлях розвитку, а також цікаві факти з історії морської піхоти, воїнів-захисників часів Київської Русі, Козацької доби, Української Народної Республіки, Другої світової війни та сьогодення. У музеї представлено речі героїв-морпіхів, які загинули під час виконання своїх обов’язків в районі проведення АТО/ООС. Вашій увазі пропонується деякі особисті речі загиблих, зразки озброєння та військове обмундирування різних часів. Тут відчувається бойовий дух бригади. При цьому помітно, що бригада морської піхоти водночас пам’ятає про минуле й впевнено йде в майбутнє. Також є інформація про навчальні будні морських піхотинців та їх участь в міжнародних навчаннях: Platinum Eagle, Sea Breeze. Крім того у музеї є наявність цікавих артефактів, які підтверджують присутність збройних сил Російської Федерації на сході України. Відкриття таких музеїв має дуже важливе значення для патріотичного виховання військовослужбовців як контрактної служби, так і строкової служби. Це дає позитивні враження та емоції, які впливають на св ітогляд морських піхотинців. Знати історію – бути двічі озброєним.#Морпіхи

Опубліковано 36 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

У музеї представлено речі героїв-морпіхів, які загинули під час виконання своїх обов’язків у районі проведення АТО/ООС, – це деякі особисті речі загиблих, зразки озброєння та військове обмундирування різних часів. Тут відчувається бойовий дух бригади. При цьому помітно, що бригада морської піхоти водночас пам’ятає про минуле й упевнено йде в майбутнє. Також є інформація про навчальні будні морських піхотинців та їх участь у міжнародних навчаннях Platinum Eagle, Sea Breeze.

Крім того, у музеї є цікаві артефакти, які підтверджують присутність збройних сил Російської Федерації на сході України.

Відкриття таких музеїв має дуже важливе значення для патріотичного виховання військовослужбовців як контрактної служби, так і строкової. Це дає позитивні враження та емоції, які впливають на світогляд морських піхотинців.

Знати історію – бути двічі озброєним.

Стежте за нами в Instagram
Новини