ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дмитро Кулеба та Майкл Помпео обговорили розвиток стратегічного партнерства України та США

7 Травня 2020
Дмитро Кулеба та Майкл Помпео обговорили розвиток стратегічного партнерства України та США

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в телефонній розмові обговорив із держсекретарем США Майком Помпео стратегічне партнерство між країнами, повідомляє пресслужба МЗС України.

«Ми рішуче налаштовані надалі розвивати стратегічне партнерство України та США. Не задля дипломатичної формальності, а задля зміцнення справжньої дружби українського та американського народів», – запевнив Дмитро Кулеба.

Ключове з телефонної розмови Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та глави Державного департаменту США Майкла Помпео:

  •  Глава МЗС України приділив особливу увагу розвитку взаємовигідної економічної співпраці України та США.
  •  Україна готова створювати сприятливі умови для американських підприємств, які нині розглядають можливість перенесення виробництв з інших регіонів.
  • Дмитро Кулеба запропонував американському колезі покласти перспективні проєкти співпраці в основу чергового засідання українсько-американської Комісії стратегічного партнерства та провести його вже цьогоріч.
  •  Співрозмовники приділили окрему увагу підсумкам відеоконференції глав МЗС у Нормандському форматі, яка відбулася 30 квітня, та відзначили вагому роль ФРН і Франції у сприянні участі Росії в діалозі та виконання нею своїх зобов’язань.
  •  Майкл Помпео запевнив у непохитній підтримці Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України.
  • Дмитро Кулеба подякував за американську допомогу Україні для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та соціально-економічних наслідків пандемії.
Читайте нас у Facebook
Новини