ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цьогоріч Україна утримається від проведення масових заходів із відзначення 75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 Травня 2020
Цьогоріч Україна утримається від проведення масових заходів із відзначення 75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Таке рішення було прийняте на засіданні уряду.

Сьогодні головне −  збереження життя і здоров’я українців, тому щоб не наражати на небезпеку громадян, цього року Україна утримається від проведення масових заході з вшанування Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мінветеранів звертається до ветеранських організацій з проханням утриматися від організації та проведення масових заходів, не ставити під загрозу здоров’я ветеранів Другої світової війни, які через свій вік знаходяться в особливій групі ризику, а привітати їх телефоном або листівкою.

Слід не забувати про важливість дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також на засіданні уряду було дано доручення головам обласних державних адміністрацій особисто, або на рівні заступників, привітати ветеранів Другої світової війни, які проживають в їхніх регіонах.

Стежте за нами в Instagram
Новини