ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Борсуків» навчали тактичної медицини

25 Травня 2020
«Борсуків»  навчали тактичної медицини

В окремому батальйоні морської піхоти пройшов кількаденний тренінг із тактичної медицини. Інструктори навчального центру «Фенікс», які мають величезний практичний досвід надання допомоги пораненим в умовах бойових дій та значний досвід навчання, навчали морських піхотинців виживати в бою та надавати першу допомогу пораненим побратимам.

– Ми провели re-fresh теоретичних знань особового складу частини та відпрацювали практичне надання допомоги згідно з рекомендаціями міжнародного комітету ТССС, – розповідає інструктор Микола Тараненко.

Кореспондентові АрміяІnform у пресслужбі окремого батальйону морської піхоти повідомили, що участь у заняттях взяли всі без виключення бойові медики підрозділів та особовий склад медичного пункту, а також усі охочі військовослужбовці, які не були залучені у несенні чергової служби.

Варто зазначити, що для «борсуків», як називають морпіхів цього батальйону за позивним їхнього командира, такі заняття є більш ніж доречними, адже навіть тоді, коли вони не виконують бойові завдання на першій лінії оборони, вони все одно перебувають у районі проведення операції Об’єднаних сил, адже їхній постійний пункт дислокації знаходиться на Приазов’ї, на другій лінії оборони. Тож навички з такмеду «борсукам» явно не завадять.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування