ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армія США відновлює великомасштабні навчання в Європі попри пандемію коронавірусу

14 Травня 2020
Армія США відновлює великомасштабні навчання в Європі попри пандемію коронавірусу

Американська армія з червня почне навчання в Європі, незважаючи на пандемію коронавірусу, повідомило Командування армії США в Європі. Щоб захистити здоров’я військових, які беруть участь в навчаннях, будуть враховані всі запобіжні заходи.

Маневри Allied Spirit пройдуть в Польщі за участю також тисяч польських військовослужбовців та будуть зменшеною версією навчань Defender Europe-2020, які повинні були стати найбільшими в Європі з часів закінчення холодної війни, але були скасовані через пандемію коронавірусу.

Навчання Allied Spirit заплановані з 5 по 19 червня на полігоні Дравсько-Поморське на північному заході Польщі.

Метою навчань є підтримка і розбудова стратегічної готовності і стримування, що визначено у національній оборонній стратегії США та цілей НАТО. У них візьмуть участь близько шести тисяч американських і двох тисяч польських військовослужбовців.

Нагадаємо, у березні Пентагон наказав залишити перекидання військ до Європи для участі в навчаннях Defender Europe-2020 через пандемію коронавірусу. У навчаннях Defender Europe-2020 повинні були взяти участь 20 тис. американських військовослужбовців. На момент, коли Пентагон ухвалив рішення скасувати навчання, в Європу направили близько шести тисяч військовослужбовців. На кораблі і літаки тоді було завантажено до 90% всієї військової техніки, яка повинна була бути перекинута в регіон.

Читайте нас в Telegram
Армії світу