ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Таран ознайомився із ходом будівництва казарм на загальновійськовому полігоні у смт Черкаське

29 Травня 2020
Андрій Таран ознайомився із ходом будівництва казарм на загальновійськовому полігоні у смт Черкаське

Міністр оборони України Андрій Таран під час робочої поїздки до Дніпропетровської області ознайомився із ходом будівництва казарм на 239 загальновійськовому полігоні (смт Черкаське).

Комплекс для проживання особового складу бригад, які відновлюватимуть боєздатність та проходитимуть бойове злагодження на 239 загальновійськовому полігоні, включає у себе п’ять казарм для проживання особового складу, штаб-казарму, фізкультурно-оздоровчий комплекс та їдальню. Наразі проводяться оздоблювальні роботи, облаштування території. У містечку можуть розміститися до двох із половиною тисяч військовослужбовців. Проєктом передбачено окремі приміщення для розміщення жінок-військовослужбовців.

Міністр оборони України оглянув вже зведені будівлі та подякував військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту за якісно виконану роботу, кращих нагородив відомчими заохочувальними відзнаками та цінними подарунками.

Також Андрій Таран разом з Головою Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенантом Миколою Мальковим відвідав 194 понтонно-мостовий полк, що у м. Новомосковськ.

Читайте нас в Telegram
Новини