ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американські волонтери передали захисні маски нашим воїнам на передову

12 Травня 2020
Американські волонтери передали захисні маски нашим воїнам на передову

Волонтери організації «Дух Америки»  (Spirit of America) передали захисні маски військовослужбовцям Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, задля запобігання поширенню вірусу COVID-19 у зоні бойових дій.

Усі засоби захисту — з піксельним візерунком та в українських національних кольорах. На Донбас їх доправили волонтери та офіцери цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід» та ОТУ «Північ». Загалом американські волонтери передали понад три тисячі масок.

Їх отримали військові, які несуть службу в районі проведення ООС та цивільні мешканці прифронтових населених пунктів Луганської та Донецької областей.

— Ми дуже вдячні нашим військовим, що доставили до нас ці  патріотичні маски від американців. Тепер ми будемо не лише захищені від COVID-19, а й почуватимемося більш вмотивовано та піднесено. Хочу зазначити, що з військовими в нас дружні та теплі стосунки. Вони завжди допомагають нам розв’язати різноманітні проблеми, з якими ми не можемо справитися самотужки. Допомагають нашим сім’ям продуктами, харчовими наборами і одягом для діток. Ніколи не відмовляють, коли ми звертаємося до них. Ми дуже вдячні нашим захисникам за це, — каже голова Чермалицької сільради Олена Табія.

Проєкт з передачі захисних масок до українських воїнів та цивільних мешканців прифронтових районів Донбасу організовано Управлінням цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України спільно з Командуванням сил спеціальних операцій ЗС США в Європі та американською неприбутковою організацією «Дух Америки» (NGO) Spirit of America.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини