ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

7 апаратів штучної вентиляції легень отримав столичний військовий госпіталь від наших міжнародних партнерів

14 Травня 2020, 17:36
7 апаратів штучної вентиляції легень отримав столичний військовий госпіталь від наших міжнародних партнерів

Сьогодні, 14 травня, у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулася урочиста церемонія передачі Збройним Силам України сертифікатів на 7 апаратів штучної вентиляції легень від Уряду Канади через Офіс Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні.

У заході взяли участь Міністр оборони України Андрій Таран,  Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пані Лариса Ґаладза та Директор Управління ООН з обслуговування проєктів пані Іріна Сахакян-Веттер.

Уже наступного тижня обладнання будуть використовувати для надання невідкладної медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України.

Директор Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів пані Іріна Сахакян-Веттер наголосила, що ці 7 апаратів штучної вентиляції легень є частиною з того проєкту, який нині впроваджується в Україні.

– Пандемія COVID-19 – це серйозна загроза для усієї системи охорони здоров’я та суспільств по всьому світу, а також і в Україні. Я дуже рада, що UNOPS в Україні була однією з перших організацій, яка надала допомогу Україні та продовжує докладати усіх зусиль для того, щоб підтримувати наших партнерів, − розповіла пані Іріна Сахакян-Веттер.

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пані Лариса Галадза зазначила, що для неї є великою честю передати таке медичне обладнання українським військовим.

−Я хочу подякувати офісу UNOPS за те, що ми змогли закупити найкраще обладнання, яке в нас є, і зробити це надзвичайно швидко. Це обладнання дуже потрібне для військового госпіталю, − сказала пані Лариса Ґаладза. Посол Канади в  Україні  завірила присутніх у тому, що Канада і надалі продовжуватиме укріплювати сталі партнерські відносини.

Міністр оборони України Андрій Таран подякував Уряду Канади за стратегічне партнерство та зазначив, що сучасні відносини між Канадою та Україною, з огляду на їх масштаб та глибину співпраці, є зразком того, як країни допомагають одна одній в складні часи криз та випробувань.

Очільник оборонного відомства України висловив впевненість у тому, що спільними зусиллями ми  подолаємо цей виклик, тому що відчуваємо надійне плече підтримки наших міжнародних партнерів та друзів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини