ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

31 травня завершується термін подання щорічних декларацій

26 Травня 2020

У Міністерстві юстиції України нагадали, що термін подання щорічних декларацій завершується 31 травня, повідомляє пресслужба юридичного відомства.

«Відділ із питань запобігання та виявлення корупції нагадує, що 31 травня 2020 року завершується термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який було продовжено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», – йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що в останні дні перед завершенням чергового етапу електронного декларування у зв’язку з великим навантаженням на систему можуть виникати технічні збої у роботі вебсайту Національного агентства.

«Виходячи з вищесказаного, рекомендуємо не відкладати подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до останнього дня», – наголосили в Мін’юсті.

 

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України