ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступником керівника Офісу Президента став кадровий військовий Роман Машовець

23 Квітня 2020

Президент України Володимир Зеленський призначив нового заступника керівника Офісу Президента. Ним став кадровий військовий Роман Машовець. Про це йдеться у відповідному Указі на сайті глави держави.

Як інформує пресслужба Офісу Президента, одним із головних завдань, поставлених перед Романом Машовцем, є завершення роботи над підготовкою Стратегії національної безпеки та оборони країни та іншими важливими документами. Це питання планується розглянути на нараді під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Зі свого боку Роман Машовець наголосив на важливості перегляду окремих документів, які стосуються оборонно-безпекового сектору. За його словами, необхідно налагодити чітку координацію та взаємодію між законодавчою та виконавчою гілками влади, а також Офісом Президента задля системної роботи над вирішенням актуальних проблем галузі.

У нараді взяли участь Міністр оборони України Андрій Таран, Секретар РНБО Олексій Данілов, Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак, народні депутати, представники силових структур.

Міністр оборони Андрій Таран висловив сподівання на конструктивну та професійну співпрацю гілок влади в інтересах Української держави.

Читайте нас в Telegram
Новини