ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За допомогою додатку «Дія» контролюватимуть самоізоляцію українців, які повернулися з-за кордону

24 Квітня 2020
За допомогою додатку «Дія» контролюватимуть самоізоляцію українців, які повернулися з-за кордону

Українці, які повертаються додому з-за кордону, повинні будуть пройти самоізоляцію з використанням мобільного додатку «Дія», який був нещодавно запущений. Про це йшлося на традиційній нараді з питань запобігання поширенню епідемії COVID-19 під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє Офіс глави держави.

«Завдяки застосунку «Дія» ми полегшимо процес ізоляції для українців. Нашим поліцейським та лікарям теж буде легше контролювати людей, які приїхали з-за кордону. Ми розуміємо, що людям комфортніше перебувати вдома, ніж в обсервації. І це яскравий приклад того, як «Держава у смартфоні» осучаснює Україну», – зазначив Володимир Зеленський.

Громадян, які повертаються в Україну, перевірятимуть на наявність встановленого додатку «Дія» у смартфоні.

Новація також допоможе розробити безпечний план перевезення осіб, які опинилися за кордоном у скрутному становищі.

«Якщо у нас є застосунок «Дія», можна потроху організовувати рейси з привезенням людей, які опинилися у складній ситуації за кордоном», – сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Також на нараді повідомили, що партії засобів індивідуального захисту, які прибули протягом останнього тижня, були відправлені до регіонів напередодні. Сьогодні ж відбувається відвантаження ПЛР-тестів українського виробництва.

Стежте за нами в Instagram
Новини