ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку року близько 40 тонн продуктів, які призначалися для підрозділів ООС, було забраковано

23 Квітня 2020
З початку року близько 40 тонн продуктів, які призначалися для підрозділів ООС, було забраковано

З початку 2020 року групою ветеринарної медицини у районі проведення операції Об’єднаних сил було проведено 27 перевірок з організації харчування військовослужбовців. Зокрема здійснено понад 600 лабораторних досліджень харчових продуктів. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в Управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Міністерства оборони України.

За результатами ветеринарно-санітарних експертиз близько 40 тонн харчових продуктів визнано такими, що не відповідають вимогам законодавства України у сфері безпечності харчових продуктів та нормативно-технічній документації (ДСТУ, ГОСТ тощо).

— Майже всі харчові продукти мали вичерпані терміни зберігання та були зіпсовані. Окрім того їхнє маркування не відповідало вимогам Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», — зазначили в Управлінні.

Також представники Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини перевіряють сухі пайки. За результатами досліджень у цьому році вже забракували 1370 комплектів сухпайків.

— В умовах карантину контроль якості продуктів здійснюється у плановому режимі з дотриманням усіх відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, — запевнили в Управлінні.

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини