ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз допомагатиме Україні в складні часи – Боррель

23 Квітня 2020
Євросоюз допомагатиме Україні в складні часи – Боррель

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель заявив про те, що Євросоюз допомагатиме Україні «у ці важкі часи».

Про це він заявив на брифінгу після закінчення засідання Ради ЄС із питань закордонних справ, на якому обговорювалося українське питання.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції через пандемію коронавірусу.

«Ми також обговорювали, як краще допомогти Україні під час пандемії коронавірусу. Тому що проблеми, як це було до пандемії, залишаються. Наше послання їм чітке – ми будемо продовжувати допомагати їм у ці складні часи. Ми висловлюємо нашу чітку підтримку Президенту України Зеленському, котрий зробив сміливі кроки в сфері проведення реформ, але ці зусилля мають бути продовженими», − заявив Боррель.

За його словами, міністри знову висловили підтримку «суверенітету, територіальній цілісності України, включаючи невизнання незаконної анексії Криму, підтримку виконанню Мінських домовленостей, роботі «нормандського формату» та роботі ОБСЄ».

Високий представник підтвердив, що перший візит, який він здійснить, коли все нормалізується, буде візит в Україну. «Це те, про що ми домовилися із міністром закордонних справ. Перше, що я зроблю, коли все повернеться у нормальне русло, так це поїду в Україну та приділю значну увагу Східному партнерству», − сказав Жозеп Боррель.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України