ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як ветеранам робити перші кроки в бізнесі

22 Квітня 2020
Як ветеранам робити перші кроки в бізнесі

Незабаром для ветеранів АТО/ООС влаштують триденний навчальний інтенсив з розбудови власного бізнесу «Можливостей безліч! Допомога поруч із тобою». Він  відбуватиметься онлайн на платформі Zoom з 27 по 29 квітня. Інтенсив організовано в межах проєкту «Без броні: спільна база допомоги ветеранів АТО».

На безкоштовний онлайн-семінар запрошують ветеранів, які бажають відкрити власну справу, роблять перші кроки в бізнесі та прагнуть вдосконалити свої знання.

Так, протягом трьох діб учасники дізнаватимуться,  як  ощадливо запустити бізнес,  як збільшити шанси на успіх стартапу та як перевірити новий продукт за окремими властивостями й не потрапити у борговий зашморг.  Також запрошені фахівці обговорюватимуть юридичні аспекти відкриття власної справи, питання системи оподаткування і «карантинні зміни» для ФОПів. А експертка з комунікацій у громадському секторі проєкту «Без Броні» поділиться секретами, як зробити так, аби про ваш бізнес заговорили.

Участь у навчальному інтенсиві для ветеранів безкоштовна за умов попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/bezbroni_forma .

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Ветерани АТО та ООС, Реабілітація