ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як в Одеському гарнізоні проводять карантинні заходи

5 Квітня 2020, 8:02
Як в Одеському гарнізоні проводять карантинні заходи

В умовах карантину в оперативному командуванні «Південь» вживають посилених  заходів  задля  запобігання поширенню коронавірусної інфекції типу COVID-19. Так, на КПП ОК «Південь» військові медики, відповідно до вимог пропускного режиму під час карантину, перевіряють стан здоров’я військовослужбовців, що прямують до робочих місць.

Обов’язковим для тих, хто хоче потрапити на територію військового містечка, є наявність захисної маски та дотримання дистанції у два чи три метри. На прохідну заходять почергово, де відразу протирають руки дезінфікуючим розчином, а потім проходять процедуру температурного скринінгу. Вимірювання проводять безконтактними термометрами.

Як коментує ситуацію  в. о. начальника медичної служби ОК «Південь» старший лейтенант  Богдан Колмиков, в оперативному командуванні посилено профілактичні заходи щодо попередження виникнення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом. Враховуючи, що на території військового містечка проходять службу військовослужбовці як Сухопутних, так і Військово-Морських Сил України, даний порядок дій узгоджений з медиками Командування ВМС ЗС України.

Дезінфекція військової техніки та автомобілів, які заїжджають на територію військової частини, – також обов’язковий захід в умовах карантину.

Наряди на постах і на пропускних пунктах забезпечені  всіма засобами індивідуального захисту, а військові медики цілодобово чергують і готові надати допомогу та зробити все необхідне задля запобігання поширенню інфекції.

У разі, якщо в когось із військовослужбовців  буде виявлено підвищення температури та симптоми гострої респіраторної хвороби,  його одразу направлять на дообстеження у Військово-медичний клінічний центр Південного регіону, який розташований поряд, – каже офіцер.

Про ситуацію та запобіжні заходи, які нині існують у військових частинах національного флоту, розповідає в. о. начальника медичної служби Командування ВМС ЗС України Тетяна Довгаль. За її словами, наразі головне – це розмежувальні та попереджувальні функції. У всіх військових частинах заборонено проведення масових заходів. Також передбачено виконання обов’язків, якщо це можливо, дистанційно. Це стосується працівників ЗС, офіцерів, контрактників, жінок, у яких слабкий імунітет або які мають маленьких дітей, а також осіб, яким понад 50–60 років.

Фото – служби зв’язків із громадськістю ОК «Південь»

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини