ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як під час карантину наші спортсмени готуватимуться до Олімпіади

9 Квітня 2020
Як під час карантину наші спортсмени готуватимуться до Олімпіади

Прем’єр-міністр України доручив Міністерству молоді та спорту ознайомитися зі світовим досвідом тренування штатних збірних команд з олімпійських видів спорту, які готуються до участі в міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх. Про це повідомляє сайт Кабміну.

“Ми на визначений термін карантинних заходів маємо провести детальний аналіз, як наші партнери, друзі, конкуренти по бігових доріжках та інших спортивних майданчиках готують своїх власних елітних спортсменів. Щоб у подальшому ми мали можливість, якщо є такий досвід, імплементувати в Україну, та дозволити нашим спортсменам безпечно готуватися. Навіть у такі непрості часи ми не маємо забувати про спорт та гордість нашої нації!” – зазначив урядовець.

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу Олімпійські ігри в Токіо перенесли на 2021 рік ( відбудуться з 23 липня по 8 серпня).  До 5 липня 2021 року, за 18 днів до церемонії відкриття Ігор, національні олімпійські комітети повинні подати остаточні списки спортсменів, які візьмуть участь в Олімпіаді.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Спорт