ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як перевіряли бойову готовність спецпризначенців ВСП  

24 Квітня 2020
Як перевіряли бойову готовність спецпризначенців ВСП  

У Центрі спеціального призначення Військової служби правопорядку у ЗС України відбулися комплексні заняття з бойової підготовки. За словами командира військової частини, під час занять було здійснено перевірку як бойової готовності та спроможностей усіх підрозділів частини, так і їхньої злагодженості між собою під час виконання завдань. Про це повідомляє АрміяInform.

За планом навчань, підрозділи були доставлені в район призначення на бойовій техніці. Після цього висунулися за визначеними маршрутами для виконання поставленого завдання. Завершальний етап – бойові стрільби.

Тим часом зв’язківці провели радіотренування, де відпрацювали взаємодію підрозділів забезпечення зі штабом військової частини, для якого було організоване окреме тренування в управлінні підрозділами.

Після бойової стрільби за отриманням сигналу визначений особовий склад відпрацював елементи тактичної медицини, а для решти – відбулися  тренування з евакуації поранених у визначений район.

Окремі завдання для відпрацювання отримали спеціалісти високоточної стрільби, адже взаємодія зі снайперами під час виконання завдань є складовою успіху всієї операції.

– Подібні заняття дозволяють виявити слабкі сторони в підготовці особового складу. Це, зі свого боку, дає командуванню можливість вчасно внести корективи в процес подальших занять для утримання підрозділів у постійній бойовій готовності, – підсумував командир Центру спеціального призначення.

Фото – група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку у ЗС України

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл