ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як одеські курсанти на обсервації перебувають

6 Квітня 2020
Як одеські курсанти на обсервації перебувають

Упродовж двох тижнів 46 курсантів Військової академії (м. Одеса) факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ перебуватимуть в нещодавно збудованій за стандартами НАТО казармі центру забезпечення навчального процесу. Причина такого рішення проста – хлопці повернулись із навчальної практики, що тривала у військових частинах різних областей України, зокрема й у тих, де спостерігається підвищений зріст захворюваності на COVID-19.

У курсантів, що перебувають на обсервації, ознак нетипових вірусних інфекцій не виявлено. Молоді десантники почуваються добре, тож щодня здійснюють практичні вправи з вогневої і тактичної підготовки на полігоні «Чабанка», займаються самопідготовкою на базі навчального центру.

Зі старшокурсниками проведено інструктаж, як поводитись в умовах карантину.

− Ми перебували на посиленій підготовці в Житомирі. Після завершення практики за розпорядженням відбули в місце постійної дислокації в Одесу. Але в саму Військову академію не поїхали, бо повернулись з міста, де були випадки зараження на коронавірусну інфекцію, − розповідає курсант Андрій Кирсан. – Нас розміщено на двотижневий карантин у центрі забезпечення навчального процесу, де ми, перебуваючи в ізоляції, продовжуємо навчання. Усе за розкладом: зарядка, сніданок, заняття, обід, самопідготовка.

В обсервації курсанти не ізольовані як у лазаретах, а продовжують навчальний процес: не гаючи часу, відпрацьовують елементи бойової підготовки на загальновійськовому полігоні «Чабанка».

Під час занять з вогневої підготовки майбутні десантники поділені на групи до десяти чоловік. Поки перша виконує практичні вправи зі стрільби, друга опановує тактичну медицину, а третя відшліфовує положення під час стрільби з коліна. Навчальний процес має бути безперервним.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж