ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Випускники-танкісти готуються до прийняття офіцерських посад

7 Квітня 2020
Випускники-танкісти готуються до прийняття офіцерських посад

Уже за декілька місяців цьогорічні випускники військових вишів поповнять офіцерський корпус Збройних Сил України. Перше, що вони повинні будуть зробити, – відповідально поставитися до прийняття нової офіцерської посади.

Як правильно відрекомендуватися, прибувши до нового місця служби, вивчити особовий склад і прийняти речове майно підрозділу – ці та інші важливі тонкощі офіцерської науки на фінішному етапі навчання опановують курсанти випускного курсу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Для більшої результативності до практичних занять залучають не лише викладачів, а й начальників служб, які на навчальних місцях ознайомлюють майбутніх офіцерів з нюансами роботи за своїми напрямками, дають роз’яснення майбутнім офіцерам щодо питань грошового забезпечення військовослужбовців, навчають складати план-календар прийняття справ і посади, готувати звітні документи.

Окрім того, курсанти вивчають порядок прийняття документації й техніки та відпрацьовують питання щодо перевірки технічного стану озброєння та військової техніки, комплектності машин, запасних частин, інструментів і приладдя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини