ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни-розвідники відзначили день створення підрозділу

2 Квітня 2020, 14:20
Воїни-розвідники відзначили день створення підрозділу

Окремий розвідувальний батальйон, який входить до складу оперативного командування «Південь», відзначив чергову речницю від дня створення. І хоча через карантин масові святкові заходи не відбувалися, особовий склад прийняв привітання представників оперативного командування, волонтерів та ветеранів славетного підрозділу.

Звертаючись до воїнів-розвідників, командувач військ ОК «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк відзначив їхній вагомий внесок у стриманні російської військової агресії на сході нашої країни.

Під час бойових дій військовослужбовці батальйону провели багато вдалих операцій, зокрема на Маріупольському напрямку, які завдали значної шкоди ворогу, забезпечили підтримку іншим частинам і підрозділам Збройних сил України. Розвідники брали участь у звільненні Павлополя, Піщевика, Широкиного. На їхньому бойовому рахунку десятки знищених російських найманців, а головне − корисна інформація, яка була здобута в дуже складних умовах. Завдяки їй вдалося провести не одну успішну операцію і зберегти життя багатьох українських воїнів.  Їхній шалений козацькій дух і мужність служить прикладом для всіх захисників України.

До дня створення батальйону відбулося нагородження особового складу  окремого розвідувального батальйону відзнаками, нагородами, грамотами від командування ЗС України, Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування «Південь» та безпосередньо військової частини. Військовослужбовці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за незалежність Батьківщини своїх побратимів, воїнів-розвідників.

Фото Ігор Крочак

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Свята та річниці