ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни-автомобілісти у вільний час виготовляють медичні маски

4 Квітня 2020
Воїни-автомобілісти у вільний час виготовляють медичні маски

Враховуючи нагальну потребу особового складу в забезпеченні засобами захисту від COVID-19, командування бази ремонту та евакуації автомобільної техніки, що на Полтавщині, підтримало доброчинну ініціативу небайдужих військовослужбовців.

Так, завдяки старанності та швацькій майстерності старшого солдата Ольги Васильєвої і сержанта Лесі Ігошевої воїни-ремонтники отримали 180 комплектів медичних масок.

– На виготовлення масок витратили близько двох діб, – розповіла Ольга Васильєва. – Працювали у позаслужбовий час. У моїй частині до цього долучились, окрім мене, і мама, і навіть тато. Тому робота йшла злагоджено та продуктивно.

Для пошиття використовували медичну марлю, вату й інші тканини, рекомендовані МОЗ для медичних потреб. Виготовлені маски перуть і прасують – у цьому їхня перевага перед одноразовими.

– Ситуація з коронавірусом стала для кожного з нас не лише іспитом на витривалість, – зазначив головний інженер підрозділу майор Олександр Зеленський. – Приємно відчувати, що наші берегині проявили ініціативу й високу громадянську свідомість у протистоянні пандемії. Майстрині виготовили масок утричі більше за необхідну кількість, за що їм велика шана та подяка.

До слова, дівчата не проти передати навички кравчинь усім охочим упродовж майстер-класів вихідного дня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини