ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтери провели аукціон онлайн-зустрічей на допомогу військовим та медикам

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Квітня 2020, 12:09

З початком карантину у Кропивницькому започаткували блaгoдійну акцію особливого періоду «Ми на відстані, але ми разом». У її рамках волонтери провели аукціон онлайн-зустрічей з місцевими знаменитостями.

– Аби зібрати кошти на засоби захисту для військових та медиків, ми вирішили дещо урізноманітнити цей процес. Початкова ставка лота – 50 грн, – розповідає волонтер Інна Колпак. – Долучилося багато охочих, і вже за три дні ми провели 24 зустрічі й один онлайн-концерт. Так зібрали 5 тисяч гривень, на які й пошили одноразові захисні медичні халати для військових та цивільних медиків.

Також у місцевому приміщенні Krop:Hub волонтери підтримали всеукраїнський флешмоб «Броня для медика». На зібрані кошти вони шиють захисні маски, роблять  засоби для дезінфекції та вологі антисептичні серветки, а також імунно-енергетичні суміші для людей «особливих» професій.

– Поки ми відсиджуємося вдома та жаліємося на нудьгу, хочемо нагадати про людей тих професій, які забезпечують нашу життєдіяльність. Це військові, медики, поліцейські, пожежники та багато інших, які залишаються в «строю» під час карантину, – продовжує волонтер. – Це професії, де присяга на вірність народу, тобто нам із вами, дорожче за своє життя.

Волонтери отримують прямий запит від структур про допомогу в захисті та відразу ж формують замовлення. За час проведення акції тільки на передову поїхало більше ніж тисяча пошитих власноруч захисних масок.

– Люди мають зрозуміти: не завжди наша хата з краю, – наголошує Інна Колпак. – Є такі, які не живуть за цим принципом. Кожен із них рятує нас із вами – сьогодні й зараз. Вони повністю віддаються безпеці людей, в той час наражаючи на небезпеку свої родини. Тож ми зобов’язані допомогти їм.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram