ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтер, яка «воює» на всіх фронтах

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Квітня 2020, 18:00

Леся Литвинова — жінка, яку добре знають багато людей  як волонтера з часів Революції Гідності. Їй дякують і низько вклоняються чимало українських воїнів АТО/ООС, «біженці» з Луганщини, Донбасу і Криму, які так прагнуть жити у своїй країні. Про це повідомляє АрміяInform.

Колишня досвідчена режисерка-телевізійниця у 2013-му покинула кар’єру заради допомоги іншим. Кілька років допомагала знайти житло тисячам переселенців та створити побут. Згодом – онкохворим. Вона перебуває в постійному пошуку житла, ліків для тих, хто цього потребує, навіть якщо декому із них залишається жити всього кілька днів. Свою сторінку в соцмережі перетворила на платформу однодумців. Розповідає про проблеми людей, їхні хвороби та потреби.

Нині пані Леся активно  допомагає у боротьбі проти поширення  COVID-19 в Україні.

— Небайдужі громадяни об’єднуються заради допомоги як і з початку війни, так і сьогодні. Днями ми закупили 10 000 захисних костюмів і доставили їх до лікарень. Цей проєкт ми втілили в життя менше ніж за місяць. Наразі, коли лежить ще 30 тисяч заявок на столі від інших лікарень, говорити, що в нас немає і нічим ми не зможемо допомогти — просто не маємо права. Тому, вірю, що вдруге стане набагато легше і ми зберемо потрібну суму, — наголошує жінка. — Відповідальне ставлення до себе та своїх близьких може вплинути на ситуацію. Якщо можеш допомогти комусь – допоможи. Не обов’язково грошима, не обов’язково допомога має бути масштабною. Ідучи в магазин, занести продукти літнім самотнім сусідам — це вже допомога.

Коли жінка пише звітні пости на своїй сторінці у мережі, вона робить це в жодному разі не заради  піару, навпаки — подає приклад того, як має бути у цивілізованому суспільстві.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook