ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові містечка нарешті отримають безперебійне водопостачання

1 Квітня 2020, 12:11
Військові містечка нарешті отримають безперебійне водопостачання

Безперебійне водопостачання мешканців військових містечок Гвардійське та Черкаське планують зробити цього року. За словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка, завершити будівництво планують до кінця 2020 року.

Як повідомили у Департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА, у Новомосковському районі почали будувати новий 15-кілометровий водогін. Він забезпечить безперебійним водопостачанням мешканців військових містечок Гвардійське та Черкаське.

– Понад п’ять років жителі Гвардійського та Черкаського, а це військовослужбовці та ветерани бойових бригад, страждають від постійних перебоїв з водопостачанням. Шукали варіанти, як у найкоротші строки розв’язати цю проблему. Модернізувати стару трубу коштувало б понад 200 мільйонів гривень – це колосальні гроші. Вирішили будувати новий 15-кілометровий водогін. Він вартуватиме близько 47 мільйонів і вже незабаром забезпечить питною водою близько 30 тисяч мешканців Новомосковського району, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Будують водогін державним та обласним коштом. Роботи вже стартували неподалік Черкаського.

– Проблема з водопостачанням у районі дужа гостра. Понад десять тисяч мешканців військових містечок живуть без води. Нині отримуємо її по годинах – цього вистачає тільки на найнеобхідніші потреби, – розповів голова Черкаської ОТГ Юрій Таран. – На цей водогін покладаємо великі сподівання. Чекаємо, що він дасть змогу запустити повноцінне водозабезпечення у наших населених пунктах.

Протяжність нового водогону становитиме 14,7 кілометра. Також збудують нову насосну станцію в Орлівщині й модернізують уже наявну в Новомосковську.

– Проєкт розбили на кілька етапів. Нині рухаємося до Орлівщини. Там зведемо насосну станцію з двома резервуарами для води. Водночас мінятимемо частину водогону в Новомосковську та прокладемо труби в районі річки Самара. Далі продовжимо роботи й замінимо насос у Новомосковську на потужніший і під’єднаємо насосні станції у військових містечках, – сказав заступник директора БК «Будсистема» Сергій Каліненко.

Роботи планують завершити цього року.

Підготував Олександр Колесник

Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини