ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові медики зможуть проводити тести методом полімеразної ланцюгової реакції

1 Квітня 2020, 13:32
Військові медики зможуть проводити тести методом полімеразної ланцюгової реакції

– Днями Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» закупив 100 комплектів реагентів для проведення тестів на коронавірусну інфекцію методом полімеразної ланцюгової реакції, – повідомив кореспонденту АрміяInform начальник штабу – заступник командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Андрій Галушка. – Відтепер військовим медикам столиці не потрібно відсилати матеріали, які беруть у пацієнтів, у лабораторію МОЗ.

За словами Андрія Галушки, у Медичних силах, крім Києва, є ще дві лабораторії, спроможні виконувати подібні дослідження – в регіональних Військово-медичних клінічних центрах Одеси та Львова.

Крім стаціонарних лабораторій, в розпорядженні епідеміологічного управління Командування Медичних сил є ще три мобільні лабораторії у Києві, Харкові та у Львові, які теж спроможні виконувати ПЛР-дослідження. Перевага таких лабораторій у тім, що вони можуть у разі потреби переміщуватися гарнізонами.

– Для кожної пересувної лабораторії теж придбано по 100 одиниць реагентів на виявлення коронавірусної інфекції, – повідомив головний епідеміолог Збройних Сил підполковник медичної служби Микола Олим. – Після проходження митної перевірки їх доправлять до лабораторій. Наразі організовуємо навчання персоналу роботі з реагентами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини