ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Війна скалічила її долю, але не зламала…

22 Квітня 2020, 19:47
Війна скалічила її долю, але не зламала…

 Ця жінка не з розповідей знає, що таке війна. До 2014 року мешкала в Луганську. Там вона зустріла свого чоловіка, народила сина, там і до нині живуть її батьки. Коли розпочалася війна з однорічним сином на руках переїхала до Кам’янського, згодом родина залишилась мешкати у Рівному. Її чоловік Андрій пішов добровольцем на війну, спочатку служив у механізованій бригаді, згодом в окремому аеромобільному батальйоні.

– Війна повністю змінила моє життя: чоловік загинув на війні під час обстрілу, я втратила домівку, друзів. Маму бачила востаннє шість років тому в Луганську і коли зустріну знов − невідомо, − розповіла Тетяна Ременюк. − Бували часи в моєму житті, коли опускалися руки. У ці хвилини я завжди згадувала свого чоловіка. Він би зрадів нашій волонтерській підтримці на війні, тому і допомагаю хлопцям чим можу, − сказала жінка.

Тетяна Ременюк – волонтерка, яка з перших днів війни допомагає бійцям на сході України. Спочатку доставляла тепловізори,  одяг та взуття, медикаменти та продукти харчування. Нині, коли загроза поширення коронавірусу зростає, жінка разом із товаришами виготовляє і відправляє на передову індивідуальні маски та антисептики.

− Ми вже доправили 200 літрів антисептику, крім цього, ліки, безконтактні термометри, бинти, тактичні ножиці тощо, − розповідає Тетяна.

Нині Тетяна опікується родинами загиблих воїнів АТО/ООС. Організовує екскурсії та різноманітні майстер-класи, аби хоч трохи зняти важкість болю у  дітей та дружин бійців, які віддали своє життя за Україну.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації