ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Відеокліп на карантині»: військовий гурт Повітряних сил «Наш день» підтримав флешмоб музикантів усього світу

27 Квітня 2020
«Відеокліп на карантині»: військовий гурт Повітряних сил «Наш день» підтримав флешмоб музикантів усього світу

Музиканти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил написали пісню про захисників неба і зняли на неї відеокліп із дотриманням «карантинних обмежень».

Аби підняти настрій собі та слухачам, артисти дистанційно один від одного записали свої музичні партії, а потім змонтували це в єдиний відеокліп.

— Створений ролик  не передбачав жодних матеріальних затрат, відгуки від військових – виключно позитивні, — ділиться Ігор Безпалько, фронтмен гурту «Наш день». — Більшість авіаційних пісень «родом» із СРСР, а це – фактично перша пісня українською мовою про відносно молодий вид Збройних Сил України.

Оскільки музиканти гурту «Наш день» – військовослужбовці, творити доводилось у позаслужбовий час.

– Хотілось підтримати військових позитивом, показати, що навіть в умовах карантину можна створити цікавий продукт, – зауважує Ігор Безпалько. – Часто доводиться проводити репетиції пізно ввечері чи на вихідних, та ми живемо музикою, тож це зовсім не обтяжує. Наш Центр частенько їздить зі своїми концертами для підтримки бійців у прифронтові зони. Виступаємо для наших бійців та місцевого населення. Наш гурт у вересні планує провести невеличкий тур Україною, планів на майбутнє багато. Головне, аби ситуація в світі стабілізувалася.

Нагадаємо, що гурт «Наш день» заснували лише кілька років тому та записаних композицій вистачить на кілька альбомів. Гурт регулярно бере участь у конкурсах та фестивалях. На фестивалі патріотичної пісні України в Чернігові з піснею «Солдат» гурт отримав гран-прі конкурсу.

11
Читайте нас у Facebook
MilitaryArt, Публікації