ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани АТО з Бучі допомагають тим, хто опинився у складних життєвих обставинах

29 Квітня 2020
Ветерани АТО з Бучі допомагають тим, хто опинився у складних життєвих обставинах

Ветерани АТО з міста Буча не лише напередодні свят допомагають родинам загиблих побратимів. Вони намагаються регулярно надавати допомогу всім, хто  опинився у складних життєвих обставинах.

«Ми продовжуємо проєкт допомоги родинам, що залишились без годувальника, а також громадянам, які опинились у скруті в цей непростий час. За декілька днів ми відправимо 63 тонни овочів до родин побратимів, які мешкають у  Бучі, Ірпені, Вишгороді, Білій Церкві та Києві, –  повідомив на своїй сторінці Фейсбук голова громадської організації «Бучанська спілка ветеранів війни – учасників бойових дій та їхніх родин» Олександр Буйволюк. – Хочу подякувати  ФГ «Таврія-Скіф» за надану можливість, а також благодійникам, які надали фінансову підтримку  для їх доставки. Прошу всіх фермерів України долучатись до допомоги. Я розумію, вам нині надзвичайно важко, проте багатьом людям, котрі опинились в ізоляції у квартирах – ця допомога надзвичайно потрібна».

Нагадаємо, що ветерани ГО «Бучанська спілка ветеранів війни – учасників бойових дій та їхніх родин» допомагають родинам не вперше. Як повідомляла АрміяInform раніше, напередодні Великодня вони передали сім’ям загиблих побратимів посвячені паски, борошно, овочі, а ще передали захисні маски, антисептичні та мийні засоби.

Як бачимо, боротися та об’єднуватись для захисту своєї громади для них стало обов’язком.  Допомагаючи один одному, вони подають приклад того, як у сучасному цивілізованому світі люди мають турбуватися і опікуватися один одним.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації