ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерану АТО з Вінниччини вручили ордер на квартиру

23 Квітня 2020
Ветерану АТО з Вінниччини вручили ордер на квартиру

Максим Кожухар із дитинства займався спортом, брав участь у різноманітних змаганнях. Після строкової служби залишився в армії і пішов воювати на Схід у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Навесні 2015-го зазнав поранення поблизу Троїцького. Про це повідомляє АрміяInform.

– Ми щойно виїхали на позицію − і нас накрила ворожа артилерія, – пригадує Максим. – Я навіть не встиг забігти в бліндаж, як неподалік впала міна. Осколки потрапили в руку, посікли обличчя, поранили око. Після тривалого лікування я знову бачу, але ліву руку врятувати не вдалося.

Нині боєць – інвалід другої групи, проте займатися спортом не припиняє. Веслування, кросфіт, участь в змаганнях «Сила нації». У 2017-му хлопець навіть отримав почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». А днями міський голова Ямполя Анатолій Юрченко вручив бійцю ордер на квартиру.

– Максим був першим у позачерговому списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, – говорять у міській раді. – Відповідно до Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей ветерану планується виділити й кошти для закупівлі будівельних матеріалів та облаштування нової квартири.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації