ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Велика Британія засуджує обстріли бойовиків на Донбасі у Великдень

22 Квітня 2020

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс висловлює співчуття щодо недотримання тиші на сході України на Великодні свята.

Про це повідомила пресслужба посольства Великої Британії в Україні в facebook.

«Мені прикро, що ці довгі Великодні вихідні не принесли спокою людям на сході  України. Замість очікуваного режиму тиші тривали порушення, зокрема, із застосуванням російськими маріонетками важкої артилерії. На жаль, одного військовослужбовця Збройних Сил України вбито…»  наголосила Мелінда Сіммонс.

Вона також підкреслила, що Британія повністю підтримує важливу роботу Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі. І висловила глибоку стурбованість тим, що «російські маріонетки обмежують свободу пересування патрулів ОБСЄ через лінію розмежування, начебто у зв’язку з пандемією коронавірусу».

На її думку, пандемія  це надзвичайно серйозна проблема, але її не можна використовувати як привід обмежувати рух Спеціальної моніторингової місії.

«Велика Британія закликає Росію використати свій беззаперечний вплив на збройні формування, які вона підтримує, щоб вони поважали режим тиші та дозволили безперешкодний доступ СММ ОБСЄ та гуманітарним організаціям  через лінію розмежування і на території, не підконтрольні уряду»,  наголосила посол.

Мелінда Сіммонс заявила, що Велика Британія залишається рішучою у своїй підтримці суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України