ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні зафіксовано 8125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, в ЗСУ – 37 хворих

25 Квітня 2020
В Україні зафіксовано 8125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, в ЗСУ – 37 хворих

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 25 квітня в Україні 8125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 201 летальний, 782 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 478 нових випадків. Повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

На 07.00 25 квітня в Збройних Силах України обліковано 37 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Також за період пандемії одужали 18 осіб та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України у Facebook.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 328 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих 3 доби – 33 особи.
За минулу добу зареєстровано 6 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
4-и хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (ВМКЦ Центрального регіону м.Вінниця – 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь – 2 військовослужбовці, Надвірнянська центральна лікарня – 1 працівник ЗС України), 2 військовослужбовці лікується вдома під наглядом медичної служби (Львівська область -1 та Івано–Франківська область-1). Стан здоров’я пацієнтів військовослужбовців задовільний, працівник ЗС України знаходиться у стані середньої важкості. Усі хворі отримують необхідне лікування.
Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас у Facebook
Новини