ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні підтвердили 7 647 випадків COVID-19, в ЗС України – 51

24 Квітня 2020
В Україні підтвердили 7 647 випадків COVID-19, в ЗС України – 51

В Україні станом на 24 квітня підтверджено 7 647 випадків COVID-19, з них 193 летальні, 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 477 нових випадків, повідомляє Центр громадського здоров’я у Facebook.

На 07.00 24 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 51 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 15 осіб одужали та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України у Facebook.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 342 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих 3 доби – 42 особи.
За минулу добу зареєстровано 5 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
4-и хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (ВМКЦ Центрального регіону – 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Мукачівський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Харківська обласна інфекційна лікарня – 1 працівник ЗС України), у Рівненській області – 1 військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.
Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас у Facebook
Новини