ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні кількість хворих за добу досі перевищує кількість тих, хто одужав – Офіс Президента

29 Квітня 2020, 13:10
В Україні кількість хворих за добу досі перевищує кількість тих, хто одужав – Офіс Президента

За минулу добу було зафіксовано 456 нових випадків, 111 осіб – одужали. Тож в Україні кількість хворих за добу досі перевищує кількість тих, хто одужав, а тому триває зростання кількості недужих на COVID-19. Про це йшлося на щоденній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, яку провів Президент Володимир Зеленський, передає пресслужба Офісу глави держави.

Як пояснив на нараді міністр охорони здоров’я Максим Степанов, що усі 11 померлих за останню добу мали серйозні супутні захворювання, зокрема серцево-судинні, цукровий діабет, проблеми з легенями. Це ускладнило перебіг COVID-19 та призвело до смерті. Він додав, що в середньому перебіг хвороби в Україні від моменту виявлення до негативного ПЛР-тесту, тобто одужання, триває 18-21 день.

Напередодні травневих свят глава держави закликав МОЗ не зменшувати кількість тестувань у вихідні та святкові дні.

«У вихідні та свята кількість тестів має бути такою самою, як і в будні, аби на наступний день після свят ми не «губили» нових хворих, а опісля не отримували спалахи. Вчасне виявлення інфекції – це й допомога самому пацієнту, і запобігання поширенню хвороби. Цього року свята справді вимагають дотримання правил як від влади, так і від людей. Але це робиться лише для того, щоб ми всі могли радіти святам у наступні роки», – наголосив Володимир Зеленський.

Серед лідерів за захворюваністю на COVID-19 залишаються Чернівецька, Тернопільська області та місто Київ.

 

 

Читайте нас у Facebook
Новини