ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна заблокувала в ООН Резолюцію Росії про послаблення санкцій щодо неї

23 Квітня 2020
Україна заблокувала в ООН Резолюцію Росії про послаблення санкцій щодо неї

Україна в Генеральній асамблеї Організації об’єднаних націй заблокувала внесену Російською Федерацїєю Резолюцію, яка мала послабити санкції щодо неї.

Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує пресслужба зовнішньополітичного відомства в facebook.

«Росія не полишає спроб ухвалити в Генасамблеї ООН маніпулятивні резолюції. Під прикриттям боротьби з пандемією COVID-19 вони мають на меті розмити санкційний режим. 22 квітня РФ винесла на затвердження новий документ. Текст підкоригували, але його маніпулятивна суть не змінилася.Україна не могла підтримати таку резолюцію. Вона перервала так звану «процедуру умовчання» і заблокувала цю ініціативу. Як і кілька тижнів тому, Україна стала рушієм групи країн, які завадили російським маніпуляціям в ООН. Це – наша послідовна політика», − заявив Дмитро Кулеба.

Він нагадав, що як і обіцяв, Україна й надалі блокуватиме  спроби Росії зруйнувати санкційний режим. «Для ефективної боротьби світу з пандемією потрібні реальні рішення, які нестимуть практичну користь. І точно не потрібні політизовані резолюції, які переслідують мету послабити санкції», – зауважив міністр закордонних справ України.

У МЗС зазначають, що прикладом ефективних рішень є дві резолюції про протидію COVID-19, вже схвалені Генасамблеєю ООН, співавтором яких стала також Україна.

«Наша держава віддана реальній боротьбі з пандемією та ефективним і злагодженим діям світової спільноти. Спільна мета – це перемога над вірусом, а не над санкціями за військову агресію», – резюмував  глава МЗС.

Як повідомляла АрміяInform, 3 квітня Україна вже блокувала попередню спробу Росії провести в Генеральній асамблеї ООН резолюцію, яка створила би умови для послаблення санкцій.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини, Новини світу та України