ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та США протидіятимуть спробам РФ використати пандемію для послаблення санкцій – МЗС

29 Квітня 2020

Україна та США скоординовано протидіятимуть спробам Росії використати пандемію коронавірусу для послаблення санкційного режиму, запровадженого проти неї за порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої країни. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра закордонних справ України Євгенія Єніна з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, інформує пресслужба МЗС.

Євгеній Єнін висловив вдячність американській стороні за допомогу в контексті протидії пандемії коронавірусу й відзначив ефективну взаємодію у справі повернення громадян України та США.

Під час зустрічі дипломати обговорили низку актуальних питань з розвитку співпраці між Україною та США, включаючи підтримання політичного діалогу та практичну взаємодію у ключових сферах співпраці.

«Сторони погодилися, що попри нинішні виклики, перед якими постала міжнародна спільнота, необхідно скоординовано протидіяти спробам Росії використати ситуацію для послаблення санкційного режиму, який було запроваджено проти неї внаслідок порушення територіальної цілісності та суверенітету України», – йдеться в повідомленні.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: , ,
Новини світу та України